سوالات متداول

خانه / سوالات متداول

چرا کرم مرطوب کننده آپی پرو؟

کرم عسل آپی پرو اولین کرم تولید شده حاوی عسل طبیعی در ایران می باشد این کرم بدلیل خاصیت جاذب بودن و آبرسانی بالا رطوبت را در سطح پوست نگه داشته در نتیجه خشکی پوست را برطرف نموده و باعث نرمی و لطافت آن می شود همچنین کرم عسل تمییز کننده قوی منافذ پوست، از بین برنده سلول های مرده پوست و کنترل کننده ترشح چربی پوست نیز می باشد.

ژل رویال چیست و چه تاثیری بر روی پوست دارد؟

ژل رویال یا شاه انگبین ترشحات غدد سر زنبورهای کارگر جوان در سنین 3 تا 12 روزگی است این ماده به عنوان غذای ملکه در تمام طول عمر او و غذای لارو زنبورهای کارگر و نر در 3 روز اول مرحله لاروی است.

این ماده سرشار از ویتامین های مختلف و آنتی اکسیدان ها است و وجود همین مواد مغذی در ژل رویال برای اثبات تاثیر آن بر شادابی پوست کافی است. همچنین اسید چرب اصلی موجود در ژل رویال 10 – هیدروکسی-2-دسنوئیک اسید باعث افزایش تولید کلاژن از سلول های فیبروبلاست پوست می شود از این رو کلاژن ساز طبیعی پوست به حساب می آید.

تمامی خواصی که بیان شد باعث شده تا از این ماده حیات بخش در تولید انواع محصولات آرایشی استفاده شود. البته قیمت بالای ژل رویال باعث می شود تا لوازم آرایشی که از این ماده استفاده می کنند قیمت بالایی دارند و لوکس محسوب می شوند.

ژل رویال علاوه بر لوازم آرایشی، در تولید محصولات مراقبت کننده از پوست نیز کاربرد دارد. کرم ژل رویال آپی پرو از جمله مهم‌ترین محصولات مراقبت از پوست است که با استفاده از ژل رویال ساخته می شود. این نوع محصول مرطوب کننده طبیعی پوست به حساب آمده و خواص بسیار زیادی را برای پوست به ارمغان می آورد. کرم مراقبت کننده از پوست ژل رویال می تواند به سادگی پوست را از مشکلات عمده به وجود آمده برای آن برهاند.

چرا کرم ضد چین و چروک آپی پرو؟

کرم ضد چروک آپی پرو با داشتن ژل رویال یک ترکیب منحصر به فرد در رفع مشکلات پوستی می باشد از جمله:

  • تغذیه کننده سلول های پوستی، افزایش استحکام پوست، افزایش تعداد و کیفیت فیبروبلاست های درم
  • رفع افتادگی و افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست صورت
  • کمک به رفع چروک های سطحی و کاهش چروک های عمیق پوست
  • تحریک ساخت پروتئین های ساختاری پوست: کلاژن و الاستین
  • موثر در جهت بهبود پوست های خشک و آسیب دیده

کرم آپی پرو برای چه پوست هایی مناسب است؟

كرم آپی پرو براي پوست هاي خشك، معمولي، داراي اگزما و آسيب ديده مناسب است، و بعد از چندبار مصرف، اثرات آن بر روي پوست اعم از رطوبت رساني، آبرساني، خاصيت ترميمي و … كاملا قابل مشاهده می باشد. براي پوست های چرب و مستعدِ جوش نيز همين اثرات را دارا مي باشد، ولي ابتدا بايد روی ناحیه کوچکی تست شود.

کرم مرطوب کننده عسل بر روی کدام یک از قسمت های بدن قابل استفاده است؟

این کرم بدلیل دارا بودن ترکیبات مغذی برای تمامی نواحی خشک و آسیب دیده پوست از جمله دست، صورت و بقیه نواحی بدن قابل استفاده می باشد.

کرم ضد چین و چروک آپی پرو بر روی کدام یک از قسمت های بدن قابل استفاده است؟

این کرم برای صورت و نواحی دور چشم قابل استفاده است.